Обирай зручний спосіб зв'язку:

Ліпосакція

Ліпосакція стабільно входить до ТОП-5 найпопулярніших операцій у світі. З її допомогою можна позбутися жирових відкладень у тих місцях, де з ними не впоралися дієти та спортивні вправи. Це так звані «галіфе», «подушечки», «вушка» на боках та попереку, а також клімактеричний («вдовий») горб та інше.

Найчастіше ліпосакція застосовується для поліпшення фігури в комплексі з іншими операціями із пластики тіла. Підкоригувати «проблемні зони» та отримати гарну фігуру допоможуть пластичні хірурги клініки Vidnova.

Показання до проведення ліпосакції

Ліпосакцію найчастіше проводять у про зонах «депо», де зосереджені жирові відкладення. Вони мають кожну людину, і мають чіткі обриси. Це локальні зони: живіт та талія, стегна, боки та спина, коліна, передпліччя тощо.

Важливо розуміти: ліпосакція – це чудовий метод боротьби з надмірною вагою. Більше того, операція не проводиться людям з ожирінням, коли є глибокий та внутрішній шар жиру. Йдеться виключно про боротьбу з локальними підшкірно-жировими відкладеннями, які розташовані між шкірою та м’язами. Тобто мета операції – не зниження загальної маси тіла, а корекція контурів тіла та зменшення окремих зон.

Зробити ліпосакцію доцільно при:

 • локальних відкладеннях жиру в області стегон, живота, підборіддя, спини та інших зон;
 • наявності естетичних проблем – клімактеричний горб, «друге» підборіддя;
 • недостатні результати дієт та занять спортом з метою корекції фігури;
 • вікові зміни в організмі, пов’язані з набором ваги.

Можливі протипоказання

 • вік до 18 років;
 • хронічні захворювання у стадії загострення та декомпенсації;
 • інфекційні захворювання, що супроводжуються високою температурою;
 • порушення згортання крові;
 • вагітність та період лактації;
 • надлишкова вага.

Деякі протипоказання можуть бути відносними та операція можлива. Наприклад, у пацієнта велика вага. Тоді рекомендується самостійне схуднення до встановленої лікарем ваги, а після цього можлива корекція контурів тіла. Питання протипоказань вирішує пластичний хірург.

Підготовка до процедури ліпосакції

Наскільки ліпосакція підходить для вирішення проблем з фігурою, що виникли, можна з’ясувати на консультації пластичного хірурга в клініці Vidnova. Очний прийом відбувається у Львові, Києві, Дніпрі, Запоріжжі. Можлива відеоконсультація.

Прийом хірурга проводиться безкоштовно і включає наступні етапи:

 • збирання анамнезу, визначення показань до операції;
 • бесіда про побажання та відповіді на наявні у пацієнта питання;
 • демонстрація фото “до-після” аналогічних випадків.

Зазначимо, що після відеоконсультації пацієнт може одразу приїхати на операцію.

Спеціальної підготовки перед ліпосакцією немає. Перед проведенням операції пацієнту необхідно здати аналізи. Це можна зробити на основі нашої клініки.

Обов’язково попередьте пластичного хірурга про прийом медичних препаратів, вітамінів та БАДів. Найчастіше перед операцією необхідно припинити їх прийом (після консультації із сімейним лікарем).

Особливості ліпосакції та її етапи

Ліпосакція – малотравматична маніпуляція. Залежно від зони та обсягу, вона може проводитися як під місцевою анестезією, так і під легким наркозом. Вигляд знеболювання підбирається індивідуально на консультації. Наприклад, якщо планується видалення великого обсягу жиру з різних зон, краще застосувати легкий наркоз. Це важливо задля комфортного психологічного стану людини. Якщо ж планується видалення жиру з однієї зони, наприклад, підборіддя, можна застосувати місцеву анестезію. Її особливість: пацієнт у свідомості, але не відчуває болючих відчуттів.

У клініці Vidnova проводиться сучасна та ефективна вакуумна ліпосакція.

 • 1 етап. На початку операції в область, де виконуватиметься видалення жирових відкладень, вводиться спеціальний тумісцентний розчин. Він звужує судини та перетворює жирові клітини на емульсію. Таким чином, досягається найкраще видалення жиру та знижується ймовірність появи гематом після операції.
 • 2 етап. Отримана рідина відкачується за допомогою канюлів (маленьких металевих трубок) та спеціального вакуумного відсмоктування. Маніпуляція проходить через мікропроколи, які робляться у природних складках шкіри. Без розрізів та швів, і як наслідок – без рубців та шрамів.

Операція займає від 30 хвилин до 2-х годин. Безпечний об’єм відкачаного жиру не повинен перевищувати 7% маси тіла пацієнта. Тому підкреслимо – ліпосакцію не можна розглядати як операцію з корекції ваги.

Ліпосакція часто поєднується з іншими операціями із пластики тіла. Наприклад, з підтяжкою живота (абдомінопластикою) або ліпофілінг сідниць.

Реабілітаційний період після операції

Ліпосакція проводиться амбулаторно – за кілька годин пацієнт може їхати додому з рекомендаціями. Післяопераційна реабілітація триває близько 2 тижнів. У цей період важливо носити компресійну білизну. Воно знижує набряклість, а також запобігає провисанню шкіри, яка має скоротитися самостійно.

Шви не знімаються. Перев’язки не потрібні. Протягом місяця не рекомендується відвідувати лазні, сауни, пляжі, басейни.

Отриманий результат зберігається протягом усього життя. У місцях, де було проведено ліпосакцію, жирові відкладення не утворюються.

Результати операції після ліпосакції

Оцінити нові форми можна за 1 місяць після операції. До вашої уваги результати до-після ліпосакції, яку провели пластичні хірурги клініки Vidnova у Львові та Запоріжжі.

Переваги ліпосакції у клініці Vidnova

 • компетентні пластичні хірурги – Світлана Работенко працює 15 років у сфері естетичної медицини; Іван Кононихін – 9 років;
 • індивідуальний підхід до пацієнтів;
 • передові та авторські методики проведення операції, що дозволяють значно скоротити період реабілітації;
 • операційна, оснащена європейським обладнанням преміум-класу;
 • зручні палати з усім необхідним для комфортного перебування;
 • “Хірургія 1 візиту”. Нашим пацієнтам для економії часу та зручності ми пропонуємо поєднати консультацію + обстеження + ліпосакцію у Львові, Києві, Дніпрі, Запоріжжідо 1 візиту.

Ціна ліпосакції у Львові, Києві, Дніпрі, Запоріжжі

Вартість ліпосакції становить 650-2500 € за одну зону. Точна кількість зон та остаточна вартість визначається індивідуально на консультації.

З інформацією про вартість пластики тіла ви можете ознайомитися в розділі «Ціни».