Обирай зручний спосіб зв'язку:

Час вибирати якісні імплантати

У клініках пластичної хірургії розпочався активний сезон. Більшість клієнтів прагнуть зробити операції восени та взимку, щоб мати достатньо часу на реабілітацію – до весни, коли можна буде вже гордо демонструвати нові форми, помолодшале обличчя та фігуру.

Пік попиту збільшення грудей теж припадає на кінець осені – початок зими. Це і зрозуміло, адже реабілітація після такої операції триває близько півроку, з яких три місяці треба носити білизну, що фіксує. Звичайно, сучасна білизна дуже зручна, але все ж таки її комфортніше носити взимку, ніж влітку.

Традиційно восени пожвавлюється і обговорення пластичних операцій на форумах. Одна з обговорюваних тем стосується вибору імплантатів для збільшення грудей. Постараємося відповісти на основні запитання.

Питання 1. Силіконові чи сольові?

Різниця у цих двох видах імплантатів лише в тому, що всередині сольових розміщується спеціальний розчин, а не медичний силікон. Раніше сольові імплантати були дуже популярні, тому що для їхньої трансплантації не були потрібні великі розрізи. Хірургічний доступ здійснювався через невеликий розріз, містилася капсула імплантату, куди потім закачувався сольовий розчин.

Однак сьогодні збільшення грудей проводять методом ендопротезування. Тобто застосовується ендоскоп для мінімалізації розрізів. Лікар керує операцією за допомогою спеціальної відеокамери. Обладнання надточне, хірургічний доступ лаконічний. Таким чином, можна помістити силіконовий імплантат.

Хірурги всього світу закликають використовувати силіконові ендопротези, тому що їхня витривалість і надійність набагато вища.

Питання 2. Чи не «порветься» імплантат у літаку, при занятті спортом, спуску з гір тощо?

Порушення цілісності імплантату можливе лише за серйозної травми – наприклад, прямому вогнепальному чи іншому пораненні. У таких ситуаціях імплантати навіть часом рятують життя своїм носіям.

Але решта «ризиків» порвати імплантат – це міфи, засновані на застарілій інформації. Справа в тому, що сучасні імплантати – це вироби п’ятого покоління. І технології постійно вдосконалюються. Виробники дають довічну гарантію на імплантати.

Усередині сучасних силіконових імплантатів – когезивний гель, який зберігає форму, навіть якщо оболонка буде механічно пошкоджена. Такий гель не розтікається, так що в разі пошкодження імплантату, лікарю не доведеться видаляти силікон, що «просочився», по «краплях».

Збільшення грудей з використанням медичного силікону – безпечне. Цей матеріал не шкодить здоров’ю. Краще його поки що не вигадали. Організм не відкидає імплантати.

Питання 3. Яку форму вибрати?

Усі індивідуально. Для більш пишних і високих грудей нерідко радять брати круглі імплантати. Вони можуть виглядати дуже сексуально, але не вульгарно. Залежить від вибраного обсягу.

Для грудей, які виглядали б пишними, але важкими і природними, краще підійдуть краплеподібні імплантати.

До речі, силікон – легкий матеріал, тому процеси «обвисання» грудей, неминучі у будь-якому разі, за наявності таких імплантатів проходять набагато менш виразно.

Детальний огляд грудних імплантатів Ви можете знайти, перейшовши за посиланнями: частина 1, частина 2. Залишайтеся завжди гарними!

Вперше в Україні! Лазер Stellar M22 вже у Vidnova

Вперше в Україні! Ексклюзивно в клініці естетичної медицини Vidnova – найкращий лазер для догляду за шкірою Stellar M22 Lumenis! Це означає, що всім нашим пацієнтам доступні інноваційні процедури з фотоомолоджування на багатофункціональній платформі. Stellar M22 – доведена до досконалості система від американської компанії Lumenis, яка є першопрохідником IPL-технологій. У світі лазерної косметології – це «космічний

Клініка європейського стандарту

Клініка Vidnova – медичний заклад, але також місце для покращення зовнішності і здоров’я, підвищення життєвого тонусу, поліпшення якості життя. тут тепла атмосфера, що знімає стрес і страхи, що обіцяє сервіс і комфорт високого рівня. клініка має власну систему цінностей. вибудовує культурну концепцію «wellness»: здоров’я не тільки тіла, а й розуму, духу. пацієнт приходить за медичними

Нова послуга у клініці Vidnova – трихоскопія!

Зустрічайте нову послугу у клініці Vidnova – трихоскопія – цифрова діагностика волосся. Діагностику волосся та шкіри волосистої частини голови ми проводимо на сучасному трихоскопі Dino Lite Polarizer. Це надточна відеокамера з оптичними лінзами, що дають 200-кратне збільшення. Про нову послугу розповідає лікар-косметолог, дерматовенеролог Вікторія Берегулько