Обирай зручний спосіб зв'язку:

Пластика тіла у клініці Vidnova

Гармонія зі своїм тілом – запорука впевненості у собі! Сучасній пластичній хірургії під силу створити ідеальні контури фігури. Великий комплекс операцій об’єднаний у категорію «пластику тіла» та спрямований на корекцію, покращення та гармонізацію окремих зон.

У клініці Vidnova представлений широкий спектр операцій із пластики тіла, які допоможуть відновити тіло після вагітності та пологів, а також впоратися з вродженими та віковими змінами.

У яких випадках потрібна пластика тіла?

Хірургічна пластика тіла у Запоріжжі, Дніпрі, Києві, Львові та інших містах України проводиться за такими показаннями:

 • провисаючий «фартух» на животі після вагітності та схуднення;
 • множинні розтяжки;
 • локальні жирові відкладення у так званих зонах «депо» – живіт, стегна, спина;
 • недостатній обсяг сідниць;
 • естетична незадоволеність зовнішнім виглядом ніг (викривлення, асиметрія гомілок, атрофія або гіпотрофія литкових м’язів);
 • естетична незадоволеність зовнішнім виглядом зовнішніх статевих органів (надмірно провисають малі статеві губи);
 • неестетичні шрами та рубці (після кесаревого розтину, а також інших хірургічних операцій).

Показання до хірургічного втручання, а також методика проведення операції визначаються на індивідуальній консультації з пластичним хірургом. Консультація безкоштовна у Запоріжжі та Дніпрі.

Хірургічну корекцію тіла у клініці Vidnova проводять кваліфіковані пластичні хірурги:

лікар-хірург вищої категорії
пластичний хірург

Послуги з пластики тіла в клініці Vidnova

Сучасна пластика тіла у Запоріжжі, Дніпрі, Києві, Харкові та інших містах України ділиться на такі види:

 • Абдомінопластика. Передбачає усунення провисаючого «фартуха» на животі, в’ялої шкіри та частково розтяжок. Пацієнт отримує підтягнутий стрункий живіт.
 • Ліпосакція. Операція чудово коригує зони з локальними жировими відкладеннями, яких самостійно не завжди вдається позбутися. Результат – нові контури фігури.
 • Ліпофілінг сідниць (ліпоскульптурування). Створення гарної форми та гармонійного обсягу сідниць виконується за рахунок власної жирової тканини пацієнта. Ефект є максимально натуральним.
 • Круропластика. Ідеальна лінія ніг створюється за допомогою силіконових імплантатів.
 • Лабіопластика (інтимна пластика). Корекція великих та малих статевих губ виконується з естетичних міркувань.
 • Корекція післяопераційних рубців. Пластична хірургія дозволяє позбавитися неестетичних втягнутих рубців після перенесених втручань.

Підготовка до пластики тіла

Грамотне планування пластичної операції – запорука успіху. Фахівці клініки Vidnova допоможуть пацієнтам організувати весь процес швидко та комфортно.

Пластика тіла у клініці Vidnova

Перший крок – консультація у пластичного хірурга. На індивідуальній зустрічі спеціаліст продемонструє фото та відеорезультати з аналогічною ситуацією, а також визначити побажання щодо майбутнього результату.

Перед пластичною операцією пацієнти обов’язково проходять комплексне обстеження та здають аналізи на нашій клініці. Нашим іногороднім пацієнтам пропонуємо «хірургію 1 дня» – поєднати в 1 візит консультацію+обстеження+операцію.

Пластика тіла у Запоріжжі, Дніпрі, Києві, Харкові та інших містах України, залежно від виду операції, може проводитись як під загальним наркозом, так і під місцевою анестезією.

Для пацієнтів із Дніпра клініка забезпечує безкоштовний трансфер на операції, які передбачають загальний наркоз.

Реабілітація після пластики тіла

Після пластичних операцій, що виконуються під загальним інгаляційним наркозом – абдомінопластика, ліпофілінг сідниць, круропластика – пацієнт проводить під наглядом фахівців 1 добу.

Після пластичних операцій, що виконуються підмісною анестезією, – ліпосакція (залежно від кількості зон), лабіопластика, корекція післяопераційних рубців – госпіталізація не потрібна. Пацієнт їде додому із рекомендаціями через 1 годину.

Тривалість реабілітації залежить від виду хірургічного втручання та індивідуальних особливостей пацієнта. Середня тривалість – 2-3 тижні. Остаточно оцінити підсумковий результат пластики тіла можна за 1 місяць.

Ціна пластики тіла у Запоріжжі, Дніпрі, Києві, Харкові

У вартість операцій включено всі витрати. Додаткових витрат, пов’язаних із хірургічним втручанням, не передбачено.

Вартість послуг
Назва послуги
Вартість

В стоимость входят: быстрое обследование перед операцией, местная анестезия, пребывание в клинике. Вы получите неограниченный доступ для контактов с хирургом или его компетентными помощниками круглосуточно для разрешения любых вопросов, связанных с операцией.

Подробнее

В стоимость включено: полное обследование перед операцией, консультация анестезиолога, ингаляционный общий наркоз, операция, бандаж, пребывание в комфортабельной палатес трехразовым питанием, медикаменты (включительно для всего реабилитационного периода), перевязки, осмотр. Вы получите неограниченный доступ для контактов с хирургом или его компетентными помощниками круглосуточно для разрешения любых вопросов, связанных с операцией.

Подробнее

В стоимость включено: имплантаты любой формы, объема (Polytech), компрессионные колготки, полное обследование перед операцией, консультация анестезиолога, ингаляционный общий наркоз, операция, пребывание в комфортабельной палате с трехразовым питанием, медикаменты (включительно для всего реабилитационного периода), перевязки, осмотры. Вы получите неограниченный доступ для контактов с хирургом или его компетентными помощниками круглосуточно для разрешения любых вопросов, связанных с операцией.

Подробнее

В расходы входят: быстрое обследование перед операцией, операция, медикаменты (включительно для всего реабилитационного периода), перевязки, осмотры. Вы получите неограниченный доступ для контактов с хирургом или его компетентными помощниками круглосуточно для разрешения любых вопросов, связанных с операцией.

Подробнее

В расходы входят: быстрое обследование перед операцией, операция, медикаменты (включительно для всего реабилитационного периода), перевязки, осмотры. Вы получите неограниченный доступ для контактов с хирургом или его компетентными помощниками круглосуточно для разрешения любых вопросов, связанных с операцией.

Подробнее
Удаление шейного горба
720 €

В стоимость входят: обследование и анализы, местная анестезия, операция, медикаменты (включая те, что нужны для реабилитации). Вы получите неограниченный доступ для контактов с хирургом или его компетентными помощниками круглосуточно для разрешения любых вопросов, связанных с операцией.

В стоимость входят: обследование перед операцией, общий наркоз, пребывание в клинике 1 сутки. Вы получите неограниченный доступ для контактов с хирургом или его компетентными помощниками круглосуточно для разрешения любых вопросов, связанных с операцией.

Подробнее

В стоимость входят: обследование перед операцией, общий наркоз, пребывание в клинике 1 сутки. Вы получите неограниченный доступ для контактов с хирургом или его компетентными помощниками круглосуточно для разрешения любых вопросов, связанных с операцией.

Подробнее