Обирай зручний спосіб зв'язку:

Збільшення грудей: чому я боюсь? Частина 1

Незважаючи на популярність маммопластики, що постійно зростає в усьому світі, багато жінок так і не наважуються зробити збільшення грудей, навіть маючи прямі медичні показання для виконання цієї хірургічної процедури. Все тому, що дана пластична операція досі залишається оповитою безліччю міфів і страхів, які, на жаль, також продовжують множитися, особливо у світовому павутинні.

У попередніх публікаціях ми вже розповідали про те, наскільки збільшення грудей у ​​Києві є ювелірною роботою та як вибрати якісні імплантати. Наша сьогоднішня стаття присвячена жіночим страхам перед мамопластикою. Ми зібрали та обробили кілька сотень питань про збільшення грудей, виділили основні та найпоширеніші, щоб дати Вам докладні відповіді на них.

Чи безпечні силіконові імплантати?

Силікон – цілком нешкідливий для людського організму матеріал, з яким у своєму повсякденному житті контактуємо практично щодня. Для заповнення силіконових ендопротезів використовують гелеподібний полімер. Він має стабільну структуру та не змінює своєї форми навіть при пошкодженні зовнішньої оболонки. За результатами дослідження Національного інституту медицини США, вміст силікону в коров’ячому молоці та дитячих молочних сумішах у багато разів перевищує аналогічні показники грудного молока жінок, які зробили маммопластику. Тому збільшення грудей у ​​Києві з використанням силіконових ендопротезів не може завдати шкоди організму.

Чи впливає встановлення імплантатів на частоту виникнення раку грудей?

Проведені вченими та медиками по всьому світу дослідження не виявили жодних можливих ризиків виникнення раку грудей, викликаних маммопластикою. Процес вивчення цього питання не припиняється, але будь-яких доказів взаємозв’язку даного захворювання та хірургічного втручання на сьогоднішній день немає.

Як збільшення грудей у ​​Києві може вплинути на проведення мамографії?

Наявність ендопротезів може утруднити процес мамографії. Щоб отримати максимально точний результат, необхідно обов’язково повідомити лікаря про їхнє встановлення. Знаючи це, фахівець підбере відповідні методики перевірки та зробить додаткові знімки в інших проекціях, щоб отримані відомості були достовірними. При збільшенні грудей у ​​Києві також рекомендується перевірка молочних залоз за допомогою комп’ютерної томографії. Ця процедура дозволяє діагностувати виникнення будь-яких пухлин ще на ранній стадії.

Який середній термін служби грудного ендопротезу?

На жаль, імплантати не є довічними, тому в певний момент може знадобитися втручання для їх заміни. Термін служби залежить від індивідуальних особливостей імунної системи, способу життя жінки та коливається від 10 до 20 років. У Клініці пластичної хірургії «Vidnova» рекомендують для операції збільшення грудей у ​​Києві вибирати грудні протези ТМ Allergan та Polytech, які мають понад 20 років досвіду виробництва протезів та відмінно себе зарекомендували у всьому світі.

Чи є вікові обмеження при збільшенні грудей у ​​Києві?

Для проведення мамопластики має значення не вік пацієнтки, а добрий стан її здоров’я. Тому якщо в ході обстеження жодних протипоказань для виконання хірургічного втручання не було виявлено, збільшення грудей у ​​Києві можна робити.

На цьому відібраний нами перелік питань не закінчується. Читайте у другій частині цієї статті про те, як збільшення грудей у ​​Києві впливає на материнство, особливостях реабілітації та впливу шкідливих звичок на цей процес.

Дитяча стоматологія – особливості та відмінності від дорослої

Регулярні профілактичні огляди дитини у дитячого стоматолога та лікування молочних зубів є вкрай важливими, чого не розуміють деякі батьки. Проблеми можуть розвиватися навіть за відсутності больових відчуттів. Молочні зуби, кардинально відмінні від постійних, вимагають уваги не менше. У них менш товста емаль, що дозволяє легко розвиватися карієсу з загрозою передачі його на постійні зуби. Крім

Фейсліфтинг – до та після. Як робиться підтяжка обличчя

Фейсліфтинг (або підтяжка обличчя) – один із ефективних способів повернення молодості, що відрізняється довготривалістю та стійкістю результатів. Тому фейсліфтинг із відновленням контурів, рятуванням від зморшок набирає популярності. Після 35-40 років у більшості жінок починають проявлятися ознаки старіння. З віком товщина жирової клітковини на обличчі зменшується, шкіра стає тоншою, більш сухою та менш пружною. Може різною

Відновлення після пологів – поради від пластичного хірурга

Народження дитини приносить не тільки радість материнства, а й певні проблеми з організмом, починаючи від гормональних збоїв та загального ослаблення, закінчуючи косметологічними особливостями. Фізіологічне відновлення триває протягом 6-8 тижнів, якщо післяпологові процеси не потребують додаткової реабілітації. У більшості випадків жіночий організм приходить до допологового стану самостійно, достатньо дотримуватись рекомендованих дієт, виконувати фізичні навантаження. Але в