Обирай зручний спосіб зв'язку:

Бланшинг зморшок – до та після процедури. Як вона проходить

Мімічні зморшки можуть візуально проявитись навіть у молодому віці, що здатне доставляти дискомфорт. З віком процес погіршується, особливо схильні до проблеми ділянки обличчя з тонкою шкірою. Щоб зміни не торкнулися інших зон, відновлення рекомендується проводити швидко, але максимально обережно, щоб не пошкодити чутливу шкіру.

У сучасній косметології одним із перспективних методів омолодження та позбавлення від зморшок визнано – бланшинг. Тому техніка бланшування останніми роками набирає популярності. Процедура щадна, безпечна, безболісна та закріплює довготривалий ефект.

Що таке техніка бланшинг

Це різновид філерування, коли під шкіру пацієнта робиться серія ін’єкцій спеціальними препаратами у мікродозах. Особливість техніки бланшингу в тому, що уколи тут виконуються навіть у зонах, які традиційно недоступні для ін’єкцій. Проблемні місця, де особливо проявляються зморшки та/або є складки шкіри, заповнюються унікальними препаратами. Найчастіше це філери німецького виробництва Belotero Soft або Balance.

Використовуються повільні підшкірні уколи із малими дозами препаратів. Області застосування – область декольте, носогубні зморшки та лицьові складки, області біля очей, шия та комірцева зона. Після сеансу мімічні зморшки пропадають або розгладжуються, шкіра зволожується, освітлюється і набуває природного відтінку. Вплив препаратів максимально делікатний, забезпечуються стійкі результати процедур, що омолоджують.

бланшинг техника

Показання для застосування ін’єкційного методу

Бланшинг, завдяки підвищеній ефективності, можливості впливу на пацієнтів із тонкою, рухливою та чутливою шкірою, у деяких випадках став реальною альтернативою ін’єкцій ботоксу. Стандартними показаннями для використання техніки бланшингу є:

 • кисетні складки навколо рота;
 • зморшки біля очей, у тому числі «гусячі лапки»;
 • міжбрівні та носогубні складки;
 • зморшки на лобі;
 • проблеми в зоні декольте та області шиї, «кільця Венери»;
 • опущення куточків рота;
 • зморшки «маріонетки», сну;
 • наслідки постакне;
 • неглибокі шрами.

Для процедур навіть доступні деякі зони, які вважаються анатомічно небезпечними за альтернативних технологій. Рекомендований вік – старше 18 років. Бланшинг може поєднуватися з ін’єкціями інших косметологічних препаратів.

Незважаючи на безпеку бланшування, діє низка протипоказань до процедури, серед яких деякі шкірні захворювання, запалення в галузі застосування, проблеми з імунітетом та згортанням крові, загострення хронічних хвороб, вагітність, ожиріння.

Якими препаратами здійснюється бланшинг зморшок

Німецька компанія Merz Aesthetics розробила цілу серію спеціальних наповнювачів під брендом Belotero для використання у косметологічних цілях. Препарати є класичними філерами для техніки омолодження та контурної пластики Blanch Technique, які застосовує більшість клінік.

 • Belotero Soft. Це філер, виготовлений на основі гіалуронової кислоти. Реалізується в блістерах зі шприцами об’ємом 1 мл. Щільність низька, концентрація кислоти 20 мг/мл.
 • Belotero Balance. Препарат – філер, виготовлений на гіалуроновій кислоті. Також поставляється в блістерах, упаковка містить 1 шприц об’ємом 1 мл. Філер має середню щільність з концентрацією кислоти 22,5 мг/мл.

Головні відмінності наповнювачів у сфері застосування та довготривалості ефекту. Belotero Balance є базовим препаратом для усунення тонких зморшок та заповнення губ. Діє до шести місяців. Belotero Soft застосовують для усунення складок, коригування губ та мімічних зморшок. Ефективний до 12 місяців.

Якість обох препаратів для біоревіталізації підтверджено клінічними дослідженнями, а відмінні результати – практикою. Обидва сертифіковані, схвалені Євросоюзом як ефективні та цілком безпечні.

Особливість виконання ін’єкцій

Технологія біоревіталізації Blanch Technique за допомогою оригінальних препаратів гарантує м’якість дії та безболісність, коротку реабілітацію, відсутність або мінімізацію побічних ефектів. Процедура виконується у кілька етапів:

 • первинний огляд, аналіз стану пацієнта, перевірку відсутності протипоказань до бланшингу;
 • визначення точок впливу, вибір препарату;
 • ретельне очищення та знезараження області застосування ін’єкцій;
 • проведення місцевого знеболювання;
 • введення філера підшкірно під кутом 10–12 градусів.

Після завершення сеансу проблемна ділянка обробляється кремами та захисними гелями. У деяких випадках може спостерігатись незначна набряклість, помітне побіління шкіри в точках ін’єкцій, які швидко проходять. Протягом 1-2 діб наслідки бланшингу зникають повністю. Середня кількість сеансів не перевищує 1-2 із перервами до 2 місяців. Омолоджуючий ефект зберігається до 12 місяців.

Результат контурної пластики

Видимими наслідками застосування омолоджувального бланшування стають:

 • покращення якості шкіри;
 • відновлення природного відтінку;
 • звільнення від виражених мімічних зморшок, складок, дрібних шрамів, постакне та ін.
 • запуск процесів природного оновлення;
 • підстьобування власного вироблення колагену та еластину організмом.

Перевагою німецьких препаратів для корекції є рівномірний розподіл, збереження еластичності та м’якості шкіри, швидкість корекції, мінімальна травматичність процедур.

Автор:

Кононыхина Анна Валерьевна
Кононихіна Анна Валеріївна

косметолог-естетист

Дитяча стоматологія – особливості та відмінності від дорослої

Регулярні профілактичні огляди дитини у дитячого стоматолога та лікування молочних зубів є вкрай важливими, чого не розуміють деякі батьки. Проблеми можуть розвиватися навіть за відсутності больових відчуттів. Молочні зуби, кардинально відмінні від постійних, вимагають уваги не менше. У них менш товста емаль, що дозволяє легко розвиватися карієсу з загрозою передачі його на постійні зуби. Крім

Фейсліфтинг – до та після. Як робиться підтяжка обличчя

Фейсліфтинг (або підтяжка обличчя) – один із ефективних способів повернення молодості, що відрізняється довготривалістю та стійкістю результатів. Тому фейсліфтинг із відновленням контурів, рятуванням від зморшок набирає популярності. Після 35-40 років у більшості жінок починають проявлятися ознаки старіння. З віком товщина жирової клітковини на обличчі зменшується, шкіра стає тоншою, більш сухою та менш пружною. Може різною

Відновлення після пологів – поради від пластичного хірурга

Народження дитини приносить не тільки радість материнства, а й певні проблеми з організмом, починаючи від гормональних збоїв та загального ослаблення, закінчуючи косметологічними особливостями. Фізіологічне відновлення триває протягом 6-8 тижнів, якщо післяпологові процеси не потребують додаткової реабілітації. У більшості випадків жіночий організм приходить до допологового стану самостійно, достатньо дотримуватись рекомендованих дієт, виконувати фізичні навантаження. Але в