Обирай зручний спосіб зв'язку:

Блефаропластика: все, що потрібно знати про пластику повік

Природне прагнення жінки – якнайдовше зберегти молодість і красу. На жаль, область навколо очей – верхні повіки, що нависли, «мішки», сіточка зморшок під очима додають, як мінімум 5-7 років, до справжнього віку. Зрозуміло, що з цим мало хто може змиритись. Сучасна пластична хірургія допомагає повернути час!
Пластичний хірург Світлана Работенко розповідає, як робиться блефаропластика верхніх та нижніх століття, яким буде реабілітаційний період, а також відповідає на найактуальніші питання.

Блефаропластика: що це таке?

Блефаропластика спрямована на корекцію змін періорбітальної зони, які сталися з- через вікові або анатомічні особливості. Вона ефективно прибирає шкіру, що нависає над верхніми повіками, жирові грижі («мішки») очима.

Сьогодні це одна з найпопулярніших естетичних операцій, яка випередила затребуваність збільшення грудей, ліпосакцію.

Її поєднують з іншими омолоджуючими операціями для отримання максимально вираженого ефекту – ліпофілінг особи (омолодження власною жировою тканиною).

Показання до корекції повік

Багато пацієнтів хочуть дізнатися, як виконується блефаропластика, які є свідчення до неї. Найчастіше вона виконується за естетичними показаннями. До них відносяться:

  • провисання шкіри верхньої повіки
  • підочні «мішки», що випирають
  • зморшки, в’ялість м’язів, надлишок шкіри під очима
  • бажання скоригувати контур очей.

У деяких випадках хірургічне втручання виконується за медичними показаннями. Це пов’язано із значним птозуванням шкіри через вікові зміни. У деяких пацієнтів шкіра «лягає» на вій, закриваючи кут огляду і не даючи повністю відкрити очі.

Актуальне питання: у якому віці краще робити блефаропластику? Головне – не вік, а наявність свідчень. Вони можуть бути в 25 років або відсутні в 45 років.

Крок до продовження молодості – консультація пластичного хірурга. Наразі Світлана Работенко проводить відеоконсультації. Фахівець визначить свідчення до операції, розповість про особливості її проведення.

Протипоказання

Незважаючи на малоінвазивність, методика має протипоказання.

  • серйозні хронічні патології у стадії загострення
  • онкологічні захворювання
  • порушення згортання крові
  • вагітність, період лактації
  • гострі інфекційні захворювання

Як правильно підготуватися до операції

Пластика передбачає чіткого набору дій для підготовки. Пластичний хірург рекомендує за 14-21 день до призначеної дати відмовитися від куріння, яке знижує інтенсивність кровотоку, а також уповільнює реабілітаційний період, а також споживання спиртних напоїв. Обов’язково уточніть спеціалісту інформацію про можливий прийом лікарських препаратів та БАДів.

Пацієнт здає аналізи в клініці перед тим, як робиться блефаропластика повік. За результатами фахівець вирішує питання корекції.

У клініці Vidnova проводиться “хірургія 1 дня” – консультація+обстеження+операція виконуються за 1 день.

Як проходить хірургічна блефаропластика

При хірургічній методиці хірург робить розрізи скальпелем. Ми отримуємо максимальну ювелірність без обвуглювання рани.
Одне з найпоширеніших питань, під яким наркозом роблять блефаропластику? Найчастіше застосовується місцева анестезія, коли пацієнт у свідомості, але не відчуває дискомфортних відчуттів.

Особливості операції з корекції верхніх повік

Блефаропластика верхніх повік припускає, що робиться розріз у складці шкірного покриву. Хірург видаляє надлишок, що провисає, а потім накладає косметичні шви. Тривалість –30 хвилин.

Особливості операції з корекції нижніх повік

Фахівці Vidnova проводять жирозберігаючу методику. Частково видаляються та перерозподіляються жирові грижі. Це запорука того, що під очима не з’являться «провали». Також видаляється провисаюча шкіра і одночасно зміцнюються м’язи повік. Розріз проходить вздовж лінії зростання вій. Тривалість – 30-40 хвилин.

Особливості транскон’юктивальної корекції

Методика передбачає зовнішніх розрізів і швів. Як робиться безшовна блефаропластика? Розріз проходить по кон’юнктиві – слизовій поверхні ока. Видаляється тільки виступаюча жирова клітковина. Тривалість – 15 хвилин. Трансконьюктивальний метод показаний молодим людям до 40-ки. За наявності постійних “мішків” під очима, але збереженої еластичності шкіри.

Особливості кругової корекції повік

Верхня нижня блефаропластика проводяться за 1 раз. Кругова корекція для одержання вау-ефекту омолодження. Її тривалість – 1 год.

Важливий нюанс: багатьох дівчат турбують гусячі лапки. Під час кругової корекції є можливість поліпшення їх стану. Проте остаточно вони усуваються за допомогою ін’єкцій препарату Діспорт.

Реабілітаційний період

При проведенні втручання під місцевою анестезією пацієнту не потрібно залишатися в клініці. Через 1 годину він їде додому із рекомендаціями.

Перші три дні після класичної хірургічної корекції спостерігаються набряклість, з’являються синці. Краще поберегти себе та знизити навантаження на очі – не читати, не дивитися телевізор, обмежити роботу за ноутбуком.

Шви вимагають знімання на 5-7 добу. Тоді вже можна завдавати косметики і навіть виходити на роботу. Через 14 днів зникають видимі сліди операції – набряклість, синці. Остаточний результат оцінюється через 1 місяць.

Реабілітація після транскон’юктивального безшовного методу – 3 дні. Немає синців та набряклості. Якщо пацієнт зробив операцію у п’ятницю, то у понеділок він може вийти на роботу.

На скільки років вистачає результату після блефаропластики?

Важливо розуміти, що операція не зупиняє природне старіння. Вона коригує вже існуючі вікові зміни на певний термін. Результат тривалий та стабільний до 10-15 років залежно від індивідуальних особливостей.

Хочете отримати консультацію пластичного хірурга? Для цього достатньо зв’язатися з адміністратором за тел.: +38 (096) 214-03-33 або залишити онлайн-заявку.

Климактеричний горб на шиї – як прибрати

Локальні жирові відкладення в районі нижнього шийного/верхнього грудного відділів часто називають “холкою”, “вдовиним” або клімактеричним горбом. Проблема видна візуально, може з часом призвести до сутулості та згорбленої фігури. Відхилення в переважній більшості утворюється у жінок певного віку. Впливає як на естетику образу, а й у фізичні параметри, працездатність і здоров’я. Залежно від ступеня розвитку та

Як прибрати пігментні плями на обличчі

Пігментація – зміна кольору шкіри на окремих ділянках. Проявляється у вигляді плям різного розміру від світло-до темно-коричневого відтінку.

Брекет-системи – які бувають та які ставити

Технологія встановлення брекет-систем є найефективнішим способом ортодонтичного лікування. Застосовується для коригування прикусу для пацієнтів різного віку. Брекет-система – складна стоматологічна конструкція, яка включає систему замків та жорсткого дротяного каркасу. Позиція кожного замку суворо розрахована задля досягнення оптимального на зуб. Коригуються розташування у ряді, нахил, проворот навколо осі, міжзубні відстані. Переваг брекетів багато: широкий вибір різновидів,