Обирай зручний спосіб зв'язку:

Збільшення грудей суперлегкими імплантами B-lite

Збільшення грудей – одна з найпопулярніших пластичних операцій. Сьогодні кожна дівчина може стати володаркою ідеального погруддя! Важливим моментом підготовки до операції є вибір відповідних імплантатів. Грамотний пластичний хірург рекомендує їх, виходячи з анатомічних особливостей пацієнтки та її побажань. Справжнім проривом пластичної хірургії стали легкі грудні імплантати B-lite! Завдяки їм мамопластика проводиться без додаткової тяжкості для організму.

Клініка Vidnova проводить операції зі збільшення грудей з використанням легких грудних імплантатів B-lite у Запоріжжі та Дніпрі.

Імплантати B-lite: особливості

Імплантати нового покоління B-Lite – справжня інновація у хірургії збільшення молочних залоз . Їхня головна перевага полягає в невеликій вазі. Імплантати B-lite легші за силіконові аналоги на 30%! Збільшення грудей суперлегкими імплантами B-liteрозриву ендопротезу мінімізована.

Імплантати B-lite: перевага

Швидке відновлення. Завдяки невеликій вазі B-Lite реабілітація після маммопластики проходить максимально комфортно та швидко. Больовий синдром знижений, а відновлення займає короткий проміжок часу. Згідно з науковими дослідженнями, кожна друга дівчина, яку встановлено B-Lite, підтвердила, що реабілітаційний період суттєво знижений. Через 1 добу після збільшення грудей легкими грудними імплантатами B-lite пацієнтка із рекомендаціями від пластичного хірурга їде додому.

Природний вигляд та відчуття. B-lite імпланти відгуки пацієнток дуже позитивні. Дівчата говорять про те, що груди після збільшення виглядають максимально натуральними і м’які навпомацки.

Довготривалий результат. Ультралегкість імплантатів зберігає результат операції зі збільшення грудей на довше стабільним. На молочну залозу після збільшення у разі менше діє гравітаційна сила.

Імплантати B-Lite відповідають усім стандартам та вимогам, безпека продукту доведена науково. Вони отримали марку «CE» та схвалення комісії Європейського Союзу. Сьогодні вони встановлені сотням тисяч дівчат, які здійснили свою мрію про ідеальні та легкі груди!

Клініка Vidnova працює із імплантатами нового покоління B-Lite.

Пластичний хірург клініки Vidnova консультує безкоштовно у Запоріжжі та Дніпрі. Запис за тел.: (096) 214-03-33 або залишити онлайн-заявку на зворотний дзвінок.

Брекет-системи – які бувають та які ставити

Технологія встановлення брекет-систем є найефективнішим способом ортодонтичного лікування. Застосовується для коригування прикусу для пацієнтів різного віку. Брекет-система – складна стоматологічна конструкція, яка включає систему замків та жорсткого дротяного каркасу. Позиція кожного замку суворо розрахована задля досягнення оптимального на зуб. Коригуються розташування у ряді, нахил, проворот навколо осі, міжзубні відстані. Переваг брекетів багато: широкий вибір різновидів,

Мікрострумова терапія в 2023 році – поради від Vidnova

Апаратний спосіб впливу мікрострумами на шкіру – один із затребуваних методів омолодження сучасної косметології. Клінічно підтверджено позитивну дію струму низької частоти на м’які тканини. Досягається комплексний ефект як стимуляції різних процесів, підтяжки обличчя, омолодження, підвищення тонусу, навіть загоєння мікротравм. Процедура є абсолютно безпечною, тому показана як для тіла, так і для обличчя. Навіть один сеанс

Омолодження обличчя після 40 років: методи та поради

З настанням зрілості на перше місце виходить професійний догляд за шкірою. Слід відмовитися від самолікування та експериментів, враховувати гормональні та інші зміни в організмі. Важливо знайти спеціаліста, який допоможе з комплексним індивідуальним доглядом, проведенням цілої програми з омолодження та підтримки здорового стану обличчя. Чому ми старіємо? З віком зменшується гормональна секреція, знижується швидкість метаболізму, епідерміс