Обирай зручний спосіб зв'язку:

Відновлення після пологів: що пропонує пластична хірургія

Не секрет, що щастя материнства має іншу сторону. Після вагітності, пологів та грудного вигодовування дівчина втрачає колишні форми – з’являється незадоволеність своїм зовнішнім виглядом. Відновлення після пологів за допомогою пластичної хірургії – це реальна можливість повернути втрачені форми та набути фігури мрії! Сьогодні пластика практично на 100% виправляє усі зміни тіла після народження дитини.
Як проходить відновлення після пологів і які операції частіше роблять дівчата, читайте далі.

Пластика грудей після пологів

Першою мішенню для післяпологових змін стають жіночі груди. На жаль, під впливом природних факторів (активний розвиток тканин та лактація) молочна залоза змінює свою форму – втрачає пружність та провисає.
Відновлення після пологів, в першу чергу, має на увазі корекцію молочної залози.

  1. Якщо молочна залоза втратила об’єм, то рекомендована пластична операція після пологів – збільшення грудей. за допомогою силіконових імплантатів.
    2. Якщо груди не тільки втратили об’єм, але й провисли, з’явився надлишок шкіри, то пластичний хірург рекомендує. підтяжку грудей. В цьому випадку можна обійтися класичною підтяжкою залози або застосувати підтяжку з додатковим збільшенням. /a>
    3. В індивідуальних випадках застосовується операція зі зменшення об’єму залози (редукційна маммопластика ). Вона виконується, коли тканини значно виражені обсягом (гіпертрофовані). Таким чином коригується форма та видаляється частини тканин грудей.

Відновлення грудей після пологів можна зробити не раніше, ніж через півроку після завершення лактації.

Пластика живота (абдомінопластика) після пологів

Після вагітності та пологів лише мала частина дівчат зберігає ідеально підтягнутий животик. Передня черевна стінка витримує значні навантаження – зростання плода та збільшення матки. Все це створює додатковий внутрішній тиск на м’язи живота, які провисають і утворюють так званий фартух. Крім цього, у деяких жінок після появи дитини виникає така проблема, як діастаз – розходження передніх м’язів черевного преса посередині, де знаходиться пупок. Це призводить до естетичної проблеми випирає живота.
Відновлення після пологів, пов’язане з поверненням живота ідеальної форми, вирішується за допомогою операції абдомінопластики

. Вона усуває надлишок шкіри та жирової тканини, а також зміцнює ослаблені черевні м’язи.
Пластика живота (абдомінопластика) після пологів рекомендована дівчині, коли вона буде у стабільній вазі.

Ще один популярний спосіб відновлення жіночої фігури після пологів – ліпосакція. Субота методу – видалення надлишкової жирової тканини за допомогою спеціальних вакуумних трубочок через мікропроколи в природних анатомічних складках. Метод застосовується як окремо, і у поєднанні з абдоминопластикой щоб одержати максимально вираженого результату.

Сполучені операції

У клініці Vidnova успішно проходить відновлення після пологів. Молодим мамам наші фахівці пропонують суміщену операцію – маммопластику та абдомінопластику (підтяжку живота). Комплекс схожий на пацієнток, які хочуть відновити втрачені форми і досягти wow-ефекту.

Відновлення після пологів – не упустіть можливість дізнатися про це докладніше. Запишіться на безкоштовну консультацію пластичного хірурга у клініці Vidnova. Зробити це можна онлайн або за тел.: +38(067)63-48-120.

Дитяча стоматологія – особливості та відмінності від дорослої

Регулярні профілактичні огляди дитини у дитячого стоматолога та лікування молочних зубів є вкрай важливими, чого не розуміють деякі батьки. Проблеми можуть розвиватися навіть за відсутності больових відчуттів. Молочні зуби, кардинально відмінні від постійних, вимагають уваги не менше. У них менш товста емаль, що дозволяє легко розвиватися карієсу з загрозою передачі його на постійні зуби. Крім

Фейсліфтинг – до та після. Як робиться підтяжка обличчя

Фейсліфтинг (або підтяжка обличчя) – один із ефективних способів повернення молодості, що відрізняється довготривалістю та стійкістю результатів. Тому фейсліфтинг із відновленням контурів, рятуванням від зморшок набирає популярності. Після 35-40 років у більшості жінок починають проявлятися ознаки старіння. З віком товщина жирової клітковини на обличчі зменшується, шкіра стає тоншою, більш сухою та менш пружною. Може різною

Відновлення після пологів – поради від пластичного хірурга

Народження дитини приносить не тільки радість материнства, а й певні проблеми з організмом, починаючи від гормональних збоїв та загального ослаблення, закінчуючи косметологічними особливостями. Фізіологічне відновлення триває протягом 6-8 тижнів, якщо післяпологові процеси не потребують додаткової реабілітації. У більшості випадків жіночий організм приходить до допологового стану самостійно, достатньо дотримуватись рекомендованих дієт, виконувати фізичні навантаження. Але в