Красиві, пишні та пружні груди – символ жіночності, впевненості в собі та материнства. За статистикою, 70% жінок мріють змінити форму та об’єм бюсту, щоб набути гармонії з власним тілом. Особливо це стосується молодих мам з низки об’єктивних причин.
Сьогодні маммопластика – найбільш популярна та затребувана хірургічна операція у всьому світі. Методи її проведення постійно вдосконалюються, тому вона визнана максимально безпечною для пацієнтів.
Збільшення грудей у Львові, Запоріжжі, Дніпрі, Києві, Харкові у клініці Vidnova проводять компетентні пластичні хірурги з великим досвідом роботи. Операції виконуються за міжнародними протоколами безпеки.
Показання до проведення операції зі збільшення грудей
Багато хто вважає, що для проведення пластики грудей достатньо одного бажання пацієнтки. Проте кожен досвідчений пластичний хірург скаже насамперед про показання до операції. Вони можуть бути як естетичні, так і медичні.
Показаннями до проведення збільшення грудей вважаються:
- мікромастія або маленькі груди – недостатність залізистої тканини. Зазвичай це нульовий або перший розмір бюсту. «Скромний» розмір часто не відповідає пропорціям фігури та викликає психологічний дискомфорт;
- асиметрія молочної залози (вроджена чи набута). Різницю в об’ємі залози має кожна жінка. Найчастіше ліва трохи більша за праву. Якщо різниця помітна і досягає 0,5 розміру, то виконується корекція. Зазначимо, що з асиметрією часто зіштовхуються молоді мами після завершення грудного вигодовування;
- птоз (опущення) молочної залози. Незначне провисання чудово коригується імплантатами. При значному птозі вже потрібна підтяжка (мастопексія);
- вікові зміни. Вік після 40 не найкращим чином позначається на жіночому бюсті. Мамопластика допоможе повернути форми, що були раніше;
- зміна форми та об’єму грудей після вагітності та грудного вигодовування;
- естетична незадоволеність формою та обсягом бюсту.
Збільшення грудей – найкраще перевтілення для жінки, що відкриває для неї нове життя, наповнене гармонією та впевненістю.
Підготовка до збільшення грудей
Перший етап на шляху до бажаної зовнішності – первинна консультація у пластичного хірурга. Очна зустріч – це не тільки привід для знайомства з лікарем, але й важливий момент для визначення показань до пластики, з’ясування нюансів хірургічного втручання, а також для підбору імплантатів і виду доступу.
Консультація хірурга у клініці Vidnova безкоштовна. Очний прийом відбувається у Запоріжжі, Дніпрі та Львові. Також спеціалісти проводять відеоконсультацію.
Консультація хірурга включає такі етапи:
- спілкування з пацієнтом, обговорення побажань щодо майбутнього результату;
- вибір методики проведення пластики;
- демонстрація фото «до-після» аналогічних випадків збільшення грудей;
- примірювання зовнішніх сайзерів, які є аналогами імплантатів, для розуміння результатів маммопластики;
- комп’ютерне 3D моделювання результату операції.
Завдяки примірюванню зовнішніх сайзерів та 3D моделюванню пацієнтки можуть відразу побачити та відчути на собі результат, який дасть маммопластика, та остаточно визначитися з формою та об’ємом імплантатів.
Коли обрано дату операції, можна розпочинати підготовку до неї. Особливі підготовчі заходи не потрібні. Щоб операція зі збільшення грудей пройшла без ускладнень, потрібно дотримуватись кількох рекомендацій.
-
- Операція проводиться не раніше ніж через 6 місяців після завершення лактації. Це особливо важливо для молодих мам, які після завершення грудного вигодовування зіштовшуються із постлактаційною інволюцією молочних залоз та поспішають до пластичного хірурга. Справа в тому, що постлактаційна інволюція, через яку груди втрачають форму та об’єм, триває 4-6 місяців. У цей час у протоках ще зберігається молоко. Воно може спричинити інфікування під час хірургічного втручання. А також після цього може з’явитися надлишок шкіри, який доведеться коригувати.
- Бажано, щоб операція не приходила на дні менструації. Оптимальний період для маммопластики 7-12 день циклу (відлік від 1-го дня початку менструації). Але не варто турбуватися, якщо день операції співпав із жіночими днями. Про це попереджається анестезіолог, який додає потрібні препарати.
- Припиніть прийом таблетованих вітамінів. Вони можуть розріджувати кров.
- Якщо ви приймаєте медикаменти, то погодьте припинення прийому зі своїм лікарем.
- За 14 днів відмовтесь від вживання алкоголю та паління.
Обов’язковий етап підготовки щодо збільшення грудей у Запоріжжі, Дніпрі, Києві, Харкові, Львові – обстеження та аналізи. Нашим пацієнтам пропонуємо зробити це за день до операції у нашій клініці.
Які аналізи слід здати? Це:
- загальний аналіз крові та сечі
- коагулограма
- аналіз крові на цукор, групу та резус-фактор
- маркери вірусних гепатитів
Крім аналізів, необхідні: електрокардіограма, флюорографія та УЗД молочних залоз (після 40 років – мамографія).
Підбір грудного імпланту
Пацієнтки приходять на консультацію до пластичного хірурга із найчастішим питанням: які імпланти мені підійдуть?
Важливо розуміти, що підбір грудних імплантів завжди індивідуальний. Пластичний хірург враховує характеристики грудних залоз та анатомічні особливості пацієнтки:
- зріст та вага
- об’єм та ширину грудної клітки
- якість шкіри
- особливості розташування сосково-ареолярного комплексу
- стан молочної залози
- побажання щодо майбутнього результату операції на грудях
Полегшують вибір імплантатів для збільшення грудей зовнішні сайзери та 3D моделювання.
1 етап. Примірка зовнішніх сайзерів
Зовнішні сайзери – імітують силіконові імплантати. Завдяки їм пацієнтка може відчути майбутні груди і отримати уявлення про розмір.
2 етап. 3D моделювання результату операції
Сучасні технології дозволяють зазирнути в майбутнє і дізнатися, якими будуть груди після пластики. Комп’ютерне 3D моделювання проводиться на системі VECTRA Н2 та передбачає створення проекції тіла пацієнтки через фото. Потім створюється тривимірне зображення, що дозволяє наочно побачити зміни зовнішності. На 3D картинці можна розглянути бюст з різних ракурсів.
3D моделювання – це найкращий та точний метод візуалізації кінцевого результату операції. Крім збільшення грудей, він також застосовується перед ринопластикою (пластикою носа).
Грамотний пластичний хірург на консультації завжди порекомендує найкращий варіант імплантатів, який найбільше підходить пацієнтці для гармонізації пропорцій.
Види та моделі використовуваних грудних імплантів
Збільшення грудей у Львові Запоріжжі, Дніпрі, Києві, Харкові проводиться за допомогою силіконових імплантатів. Вони відрізняються між собою за низкою параметрів.
Наповнювач
Сучасні імплантати нового покоління наповнені силіконовим гелем високого ступеня когезивності (в’язкості). Його особливість – пам’ять форми. Висока в’язкість гелю дозволяє чудово тримати форму. При теоретичному розриві оболонки наповнювач не витікає, а залишається всередині.
Окремо варто сказати про полегшені імплантати B-Lite. Вони найлегші у світі та стали справжнім проривом у хірургії. Їхня відмінність у вазі – вони на 30% легші за традиційні аналоги. В імплантах B-Lite впроваджено інноваційну технологію: висококогезивний силіконовий гель з мікросферами. Оболонку для ультралегких B-Lite виготовляє відома німецька компанія Polytech із 25-річним досвідом створення грудних імплантів.
Пластичні хірурги клініки Vidnova одними з перших почали встановлювати B-Lite після їхньої сертифікації в Україні у 2019 році.
Форма та обсяг
За формою для пластики грудей використовуються імпланти кількох форм:
- анатомічні (краплевидні). Зберігають природні контури молочної залози.
- круглі. Найвища точка розташована по центру. Вони створюють округлий бюст із наповненим верхнім полюсом. Їх встановлення забезпечує ефект пуш-апу.
Важливо розуміти, що форма не впливає на розмір, але важлива саме для форми майбутніх грудей. Вибір форми залежить від естетичних переваг пацієнтки і, звичайно, рекомендацій хірурга. Зазвичай обсяг імпланту – від 90 до 1050 мл. Здебільшого використовується середній обсяг – 250-380 мл.
Профіль
Грудні імпланти також різняться за профілем – відсоткове співвідношення висоти до діаметру. Фактично цей якісний критерій визначає, наскільки «виступаючими» будуть груди. Існує три основні види профілів:
- високий – найбільш опуклі імпланти
- середній – більш плоскі ендопротези
- низький – найпласкіші імпланти
Варто зазначити, що правильно підібрані форма, об’єм та проекція – це вже 90% успіху операції зі збільшення грудей.
Поверхня
За текстурою грудні імпланти поділяються на кілька видів:
- гладкі
- текстуровані
- поліуретанові
Пластичні хірурги клініки Vidnova працюють із сертифікованими імплантатами від провідних виробників у світі – Polytech, ультралегкими B-Lite, Mentor.
Варіанти розташування імплантантів
У сучасній маммопластиці імпланти для пластики грудей можуть встановлюватися:
- під молочну залозу. Найбільш простий варіант, проте метод має істотний недолік – високий ризик опущення ендопротезу та його візуалізації. Крім цього, зростає можливість утворення капсулярної контрактури;
- під грудний м’яз. Найоптимальніший спосіб встановлення, щоб контур імплантату не контурувався (візуалізувався) в області верхнього полюса грудей і був знижений ризик капсулярної контрактури.
Наші фахівці в більшості випадків віддають перевагу установці під грудний м’яз. Це запорука стабільного результату.
Хірургічні доступи для пластики грудей
Наступний етап – вибір доступу для встановлення імплантатів. Він також визначається індивідуально на консультації та залежить від анатомічних даних пацієнтки.
- Субмамарний – доступ у підгрудній складці. Найбільш популярний доступ, що підходить більшості дівчат. Розріз робиться чітко у природній підгрудній складці. Субмамарний метод підходить для встановлення будь-якої форми та обсягу імплантатів.
- Періареолярний – доступ по нижньому контуру ареоли. Перевага в тому, що він дозволяє одномоментно провести підтяжку грудей та зменшити ареолу.
- Аксилярний – доступ через пахву. Його часто називають “безшовним”, тому що на грудях немає розрізів та швів. Рубець буде перебувати в пахвовій западині, і прихований від навколишніх очей. Аксиллярний спосіб ідеально підходить худеньким дівчатам з нульовим розміром погруддя. Він вимагає акуратності та високого професійного рівня від хірурга.
Вибір доступу для пластики грудей – це компроміс між побажанням пацієнтки та вмінням пластичного хірурга. Наші спеціалісти досконало володіють усіма видами хірургічних доступів.
Етапи операції збільшення грудей
Збільшення грудей виконується під загальним наркозом. У клініці для всіх пацієнтів застосовується сучасний інгаляційний загальний наркоз. Пацієнтки швидко поринають у глибокий медикаментозний сон, а потім легко виходять із нього. Тривалість операції 50 хвилин – 1 година.
Залежно від обраної методики хірург робить розріз:
- у складці під молочною залозою
- по ареолі
- в пахвовій западині
Наступний етап – встановлення імплантату. Наші хірурги використовують безконтактну техніку введення грудних імплантатів за допомогою медичного рукава Keller Funnel. Методика знижує пошкодження тканин та мінімізує навантаження на оболонку імплантату.
Завершальний етап – накладання косметичного шва. Хірурги використовують сучасну технологію проклеювання шва. Спочатку шов ушивається нитками, що розсмоктуються, а потім проклеюється медичним клеєм. В даному випадку, клей виступає «пластирем», який захищає шов та прискорює його загоєння. Спеціального догляду за рубцями не потрібне, шви не знімаються.
Проклеювання шва дає чудові естетичні результати: рубець через 1 місяць виглядає як через 6-8 місяців. Це дуже важливо, тому що кожна дівчина не бажає бачити додаткові рубці на грудях.
Особливості процедури маммопластики (пластики грудей)
Нашим іногороднім пацієнтам, які хочуть виконати збільшення грудей у Запоріжжі, Дніпрі, Львові, Києві, Харкові та інших містах України, ми пропонуємо «хірургію 1 дня» — консультація+обстеження+операція поєднуються в один візит.
- Перший день – пацієнт приходить до клініки. Проходить обстеження, здає аналізи та залишається ночувати.
- Другий день – операція. Безпосереднє проведення хірургічного втручання.
- День виписки. Через одну добу після пластики грудей пацієнтка їде додому.
Фото ДО та ПІСЛЯ збільшення грудей
Процес реабілітації після збільшення грудей
Операція зі збільшення грудей вимагає знаходження пацієнтки під наглядом хірурга та персоналу одну добу. Тобто наступного дня після операції пацієнтка їде додому, отримавши всі рекомендації для реабілітаційного періоду.
Планові огляди через:
- 2 тижні
- 1 місяць
- 1 рік
Для наших іногородніх пацієнтів можуть бути проведені відеоогляди.
Реабілітація в післяопераційний період включає такі аспекти:
- перші 2-3 дні. Пацієнтка має відчуття, які можна порівняти з крепатурою від занять спортом. Є обмеження рухливості рук;
- носіння компресійної білизни. Це найважливіший момент, який необхідний для зниження післяопераційних ризиків і стабільного результату. Компресійний ліф носиться два тижні, не знімаючи, а потім, після першого планового огляду, хірург дає подальші рекомендації. Наступні два тижні білизну потрібно надягати на ніч;
- через місяць після операції можна оцінити результат;
- на два місяці рекомендується виключити спортивні навантаження, а також відвідування саун та бань.
Ціна збільшення грудей в Україні (Львові, Запоріжжя, Дніпрі, Києві)
Ціна збільшення грудей становить 4500-7000€. Ця сума включає: обстеження та аналізи перед операцією, будь-які імплантати на ваш вибір (Polytech, B-lite, Mentor), сучасний інгаляційний наркоз, два комплекти компресійної білизни, медикаменти (включаючи ті, що потрібні для реабілітації), перебування у клініці (3 дня та 2 ночі) + 3-х разове харчування.
З інформацією про вартість пластики грудей ви можете ознайомитись у розділі «Ціни».
Можливі протипоказання до збільшення грудей
Збільшення грудей, як і будь-яка хірургічна операція, має низку протипоказань. Вони можуть бути абсолютними та відносними. Головний орієнтир – стан здоров’я.
До абсолютних протипоказань відносяться:
- вік до 18 років
- онкологічні захворювання (у цьому випадку завжди рекомендується консультація у онколога, що лікує)
- порушення згортання крові
- період вагітності, грудне вигодовування
- серцева та дихальна недостатність
- гострі інфекційні захворювання, що супроводжуються підвищеною температурою тіла
Важливо: у день операції пацієнтка має бути повністю здоровою.
Відносні протипоказання:
- цукровий діабет (захворювання має бути в компенсованій стадії, тобто показники глюкози наближені до нормальних);
- алергія на медикаменти. Тоді вони підбираються індивідуально для кожної пацієнтки.
Переваги збільшення грудей (мамопластики) у клініці Vidnova
Клініка естетичної медицини Vidnova поєднує європейський рівень медичного сервісу, інноваційне обладнання в операційній, сучасну базу для передопераційних обстежень, а також реанімаційне відділення, що гарантує безпеку.
Збільшення грудей у клініці Vidnova – це:
- досвідчені та компетентні пластичні хірурги
- власна лабораторія та обладнання експертного класу
- інноваційна операційна
- комфортні палати, де є все для повноцінного відпочинку
- “хірургія 1 дня” – консультація + обстеження + операція поєднуються в 1 візит
- ідеальні груди – результат, який буде відповідати вашим очікуванням